StarCraft II повертається! Остання частина трилогії під заголовком Legacy of the Void наразі перебуває на стадії бета-тестування. З такої нагоди ми вирішили поділитися з вами своїми враженнями від мультиплеєрної складової легендарної RTS.
Так як наша редакція складається з казуальщиків та істеричок, ми запросили в гості одних з кращих представників цієї дисципліни в Україні та призерів міжнародних кіберспортивних змагань зі StarCraft’у — Дмитра @DIMAGAsc Філіпчука та Олексія @WhiteRaSC Крупника!
ЗАПИС
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









